وزیر صمت از مردم عذرخواهی کرد+فیلم

کدخبر: ۵۶۰۸۵۱
وزیر صمت بیان کرد: ما مسئولیت داریم اقتصاد کلان کشور را به‌گونه‌ای تنظیم کنیم که کسی با فروش اموال خود و به‌دلیل نوسان ناگهانی قیمت متضرر نشود و از این بابت از مردم عذرخواهی می‌کنم.
وزیر صمت از مردم عذرخواهی کرد+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سیدرضا فاطمی امین در پاسخ به تماس یکی از شهروندان که اعلام کرد خودروی پژو ۲۰۷ خود را به قیمت ۴۰۰ میلیون فروخته و در عرض یک ماه قیمت آن به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده و خواستار مضاعف نظارت دولت شده بود، گفت: ما مسئولیت داریم اقتصاد کلان کشور را به‌گونه‌ای تنظیم کنیم که کسی با فروش اموال خود و به‌دلیل نوسان ناگهانی قیمت متضرر نشود و از این بابت از مردم عذرخواهی می‌کنم.

عربستان روادید هیأت اسرائیلی را صادر نکرد

وی درباره راهکارهای حل این مسأله توضیح داد: گام اول این است که تولید را افزایش دهیم که این اتفاق افتاده است و گام دوم اجرای قانون مالیات عایدی سرمایه است که از همکارانم خواستم زیرساخت‌های اجرای آن را آماده کنند تا به محض تصویب، عملیاتی شود تا چنین مسائلی کمتر پیش آید.

علی باقری: رمز موفقیت سیاست همسایگی ایران اعتماد متقابل است!

فاطمی امین ادامه داد: متأسفانه اقتصاد ما بسیار به ارز وابسته است که برای کاهش این وابستگی برنامه‌ای در وزارت صمت تدوین کرده‌ایم که اوایل سال آینده منتشر خواهد شد.

برنامه‌ریزی چین برای نشست ایران و کشورهای شورای همکاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص کسانی که به بهانه افزایش نرخ ارز قیمت کالاهای خود را افزایش می‌دهند، تصریح کرد: ما باید نظام شفاف فروشگاهی داشته باشیم که این پروژه آغاز شده و تا اواسط سال آینده به حدی می‌رسد که بتوانیم بر بازار کالاهای اساسی مثل خواروبار و موبایل و... به‌صورت سامانه‌ای نظارت کنیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی