کامران نجف‌زاده مهاجرت کرد! / شغل جدید آقای خبرنگار چیست؟

کدخبر: ۵۶۷۲۷۵
اقتصادنیوز: چندی پیش شایعاتی درخصوص مهاجرات کامران نجف زاده شنیده می‌شد، شایعاتی مانند همیشه اثری از امپراطوری دروغ رسانه‌های معاند است.
کامران نجف‌زاده مهاجرت کرد! / شغل جدید آقای خبرنگار چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، چندی پیش کامران نجف زاده که چندین سال به شغل خبرنگاری مشغول بوده از این حرفه خداحافظی کرد، این خبر بعد از انتشار دست‌مایه رسانه‌های معاند و برخی افراد فریب خورده و یا فریب دهنده در فضای مجازی شد تا بگویند نجف‌زاده از کشور مهاجرت کرده است تا شاید این اتفاق را دلیلی کنند برای بی‌اعتبار کردن برخی گزارش‌هایش از ایالات متحده.

تصاویر | کامران نجف‌زاده مهاجرت کرد؟ | خبرنگاری برایم تمام شد

اما با فاصله‌ای کوتاه از این اخبار دروغ، نجف‌زاده با حضور در برنامه ویژه نوروزی «کودک شو» در شبکه نسیم ضمن اعلام خداحافظی از خبرنگاری خبر فعالیت جدید خود را اعلام کرده و گفته بود: خبرنگاری برایم تمام شده است. اگر خدا بخواهد در عرصه‌های دیگر در حال فعالیت هستم، همچنین به زودی با یک برنامه جذاب گفتگو محور اجتماعی که دارای ایده های نو است روی آنتن شبکه نسیم خواهیم آمد و امیدوارم از اینجا به بعد عرصه های جدید در پیش باشد و دنیاها و پنجره‌های جدیدی گشوده شود.

حال امروز ویدئویی هم از نجف‌زاده منتشر شده که حاکی از حضور وی در مصلی تهران است. ویدئویی که پرده‌ای دیگر از ردوغ های معاندین را رو می‌کند.

امپراطوری دروغ رسانه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی از هر فرصتی جهت دروغ‌پراکنی و القا ناامیدی در کشور استفاده می‌کنند، در این میان مهم‌ترین چیز آگاهی بخشی نسبت به این دروغ‌گویی‌ها است. بی‌خود نیست که در این دوران اهمیت تبیین چندین برابر شده است. تبیینی که وفادرا به حقیقت باشد و امپراطوری دروغ را در هم بشکند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی