استقلال اسپانسرش را نقره داغ کرد!

کدخبر: ۵۷۱۰۲۷
باشگاه استقلال در ادامه کشمکش با یکی از اسپانسرهای خودش، در دیدار مقابل پرسپولیس و پارس جنوبی جم، روش تبلیغات آن را تغییر داد.
استقلال اسپانسرش را نقره داغ کرد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال به گفته مسئولانش از یکی از اپراتورهای تلفن همراه طلب دارد و به همین خاطر مدیران باشگاه بارها در رسانه‌ها خواستار دریافت مطالبات‌شان شده‌اند. در زمان مدیریت علی فتح‌الله‌زاده، او مدعی شده بود که اگر این اپراتور پول را به موقع پرداخت می‌کرد، استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف نمی‌شد. بازیکنان استقلال نیز پس از حذف تیم‌شان از آسیا، برای اعتراض به اپراتور تلفن همراه، در یکی از بازی‌های خانگی، دست‌شان را روی سینه قرار دادند تا تبلیغ این اپراتور را از روی پیراهن بپوشانند.

فوتبال , تیم فوتبال استقلال , فوتبال , تیم فوتبال استقلال ,

در ادامه کشمکش بین استقلال و این اسپانسر، آبی‌پوشان در شرایطی مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر و پارس جنوبی جم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به میدان رفتند که دیگر خبری از تبلیغ اصلی اپراتور مدنظر روی سینه بازیکنان نبود و تبلیغ یکی از بانک‌ها به بزرگی دیده می‌شد. تبلیغ اپراتور هم بالای آستین گذاشته شده بود که به نظر می‌رسد به نوعی اعتراض باشگاه استقلال به اسپانسرش را نشان می‌دهد.

فوتبال , تیم فوتبال استقلال , فوتبال , تیم فوتبال استقلال ,

مسئولان استقلال قصد دارند با گرفتن بخشی از مطالبات خود از این اپراتور، مطالبات بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنند. حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال نیز شب گذشته در یکی از برنامه‌های تلویزیونی از این اپراتور درخواست کرد که به تعهداتش عمل کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی