چالوس یکطرفه شد

کدخبر: ۵۹۲۸۱۶
اقتصادنیوز: مرکز مدیریت راه‌های کشور از ممنوعیت تردد در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع ثانوی خبر داد.
چالوس یکطرفه شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوسو آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع شد.

طبق آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی کشور، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا میانک و محدوده های انارک، هزارچم، ولی آباد، سیاه بیشه و وینه سنگین است.

رگبار شدید در راه این استان/ هشدار صادر شد

ممنوعیت تردد همه وسایل نقلیه استان های تهران، البرز و مازندران در محور چالوس(جنوب به شمال) آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) به علت تخلیه بار ترافیکی اجرا می شود.

تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران - شمال مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد در مسیر(شمال به جنوب) است.

همچنین ترافیک در محور هراز مسیر محدوده های بایجان، شاهاندشت و آب اسک (شمال به جنوب) و آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود سنگین است.

ترافیک در محور فیروزکوه مسیر(شمال به جنوب) محدوده دماوند نیمه سنگین و در آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

همچنین ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده مهرشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک سنگین است.

بنابراین گزارش، محدودیت تردد با تغییر مسیر در محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود همچنین محور غیرشریانی گیلانغرب - سومار نیز مسدود است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید