آخرین وضعیت ترافیکی در خروجی‌های مازندران

کدخبر: ۵۹۲۸۴۳
اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیک شبانه در راه‌های خروجی این استان توضیحاتی ارائه داد.
آخرین وضعیت ترافیکی در خروجی‌های مازندران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن محورهای کندوان و جاده تهران - شمال همسو با اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی با هدف تسهیل تردد خودرویی و ترافیک سنگین در جاده‌های ارتباطی این استان در زمان حاضر خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب اظهار کرد: همسو با اجرای طرح محدویت های ترافیکی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز جمعه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ امروز در جاده تهران شمال ممنوع بوده و جاده یکطرفه است.

وی وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان در حدفاصل بیلقان تا سرودار و محدوده های آسارا و گرماب و همچنین مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده های میانک، هزارچم، گرماب و آسارا را نیز در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.

رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و ادامه داد : پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

آخرین وضعیت ترافیک شبانه در راه‌های خروجی مازندران

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید