سقوط هولناک مینی بوس به دره ورزقان/ تصاویر فوتی‌ها منتشر شد

کدخبر: ۵۹۴۲۳۴
رئیس اورژانس آذربایجان شرقی از افزایش کشته شدگان سانحه واژگونی و سقوط به دره یک دستگاه مینی‌بوس در ورزقان به ۱۰ نفر خبر داد.
سقوط هولناک مینی بوس به دره ورزقان/ تصاویر فوتی‌ها منتشر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا ، اصغر جعفری روحی، در تشریح این خبر، گفت: در اثر واژگونی مینی‌بوس در شهرستان ورزقان، ۱۰ نفر کشته شده‌اند که هفت نفر در صحنه سانحه و سه نفر نیز به دلیل شدت صدمات وارده در بیمارستان فوت کرده‌اند.

وی افزود: این حادثه، هشت مصدوم نیز داشت که توسط آمبولانس، بالگرد اورژانس و بالگرد هلال امر به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شده‌اند.

وی ادامه داد: سه مصدوم این حادثه در آی سی یو و ۳ مصدوم دیگر در بخش، بستری شده‌اند و ۲ مصدوم نیز ترخیص شده‌اند.

سرهنگ احمدی، جانشین پلیس‌ راه استان نیز در ادامه در خصوص علت بروز این حادثه، گفت: برابر بررسی‌های انجام گرفته،  مینی بوس مذکور، ساعت ۵ صبح روز جمعه از دروازه حرکت کرده و ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه صبح در سرازیری جاده ورزقان که شیب جاده، بیش از ۱۰ درصد است، (درست در سه راهی ورزقان و اهر) واژگون می‌شود.

واژگونی+اتوبوس۱

وی تاکید کرد: علت بروز این تصادف به دلیل شدت حادثه در دست بررسی است اما بررسی‌های اولیه با توجه به آثار انعکاسی در مینی بوس که بیش از ۱۵ متر خط ترمز دارد، نشان می‌دهد که خطای انسانی عامل وقوع حادثه بوده است.

وی افزود: سایر علل توسط کارشناسان پلیس راه استان در دست بررسی بوده و نتایج نهایی اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ حادثه واژگونی و سقوط مینی‌بوس به دره در مقابل دانشگاه آزاد ورزقان، ساعت ۶:۲۴ روز جمعه به مرکز اطلاعات و هدایت عملیات اورژانس اطلاع داده شده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی