عملیات اطلاعاتی مهم در این استان/ ضربه کاری به گروهک منافقین

کدخبر: ۶۰۶۸۸۰
اقتصادنیوز: اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و سازمان اطلاعات سپاه در بیانیه‌ای مشترک از بازداشت ۱۹ عامل گروهک منافقان در این استان خبر دادند.
عملیات اطلاعاتی مهم در این استان/ ضربه کاری به گروهک منافقین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، اداره‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و سازمان اطلاعات سپاه در بیانیه‌ای مشترک از بازداشت ۱۹ عامل گروهک منافقان در این استان خبر دادند.

گلایه تلویحی سردار جلالی از ایلان ماسک/ پشت پرده فیلتر حساب توئیتر حامیان حماس

در اطلاعیه مشترک اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و سازمان اطلاعات سپاه آمده است: به استحضار مردم فهیم و بصیر استان می‌رساند؛ هم راستا با طراحی سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای بی‌ثبات‌سازی کشور در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱، گروهک جنایت‌پیشه منافقان نیز دست به اقدامات متعدد تروریستی و ایذایی زده است.

سیگنال مهم ایران به آمریکا/ واکنش سرلشکر باقری به ادعای کمک ایران به حماس در جنگ غزه

این گروهک که از گذشته در پی نفاق‌افکنی در جنوب شرق کشور بر بستر تنوع قومی و مذهبی بوده؛ در ماه‌های اخیر پس از نشان، جذب و آموزش تعدادی از عناصر مستعد در فضای مجازی، آنها را به ترور چهره‌های شاخص قومی و مذهبی، ایجاد ناامنی از طریق دامن‌زدن به اغتشاشات، آسیب رساندن به اموال عمومی، تعرض به مراکز نظامی و انتظامی و سردادن شعارهای ساختارشکن در مراسم نمازجمعه موظف کرده است.

 

 

در این اطلاعیه مشترک آمده است: با حصول اطلاعات اولیه، سربازان و پاسداران گمنام امام‌زمان (عج) در سلسله اقدامات مشترک اطلاعاتی و عملیاتی، ضمن رصد دقیق و شناسایی تحرکات منافقان، در اقدامی هماهنگ شبکه گسترده آن گروهک وابسته را شناسایی و ۱۹ عضو آن در سطح استان را بازداشت کردند.

در این اطلاعیه از مردم ولایت‌مدار و شریف سیستان و بلوچستان تقاضا شده با عنایت به نقشه‌های شوم دشمن برای برهم‌زدن انسجام، آرامش و امنیت استان، با حفظ هوشیاری همیشگی، بویژه در ارتباطات فضای مجازی، همچون گذشته هرگونه موارد مشکوک را دراسرع‌وقت به ستادهای خبری وزارت اطلاعات یا سازمان اطلاعات سپاه گزارش کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی