رونالدو در عربستان چقدر پول به جیب زد؟

کدخبر: ۶۰۹۸۴۵
اقتصادنیوز: کریستیانو رونالدو با دستمزد سالانه 177 میلیون پوند راهی باشگاه النصر عربستان شد.
رونالدو در عربستان چقدر پول به جیب زد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، برنده توپ طلا با دستمزد سالانه 177 میلیون پوند راهی باشگاه النصر عربستان شد. کمتر از یک سال از این انتقال می گذرد. در حقیقت انتقال رونالدو، در روز 30 دسامبر اعلام شد. حضور رونالدو، باعث شد تا مسیر برای انتقال ستارگانی نظیر نیمار، مانه، فیرمینو، بنزما، هندرسون، محرز، سن ماکسیمین و نوس به لیگ عربتسان هموار شود اما هیچ کدام از آنها درامد رونادو، را ندارند.

آخرین وضعیت بیتا فرهی/ درخواست کمک دختر این بازیگر از پزشکان

کریستیانو، هفته ای 3.403.846 پوند در النصر درآمد دارد و در حالی که به آستانه یک سالگی اولین انتقالش می رسیم، این ستاره تا کنون در باشگاه عربستانی 153 میلیون پوند حقوق گرفته است.

واکنش هنگامه قاضیانی به حذف تصویرش از پوستر تبلیغاتی + عکس

کریستیانو، در حال حاضر با اختلاف ،پدرآمدترین بازیکن فوتبال دنیاست که البته علاوه بر حقوقش در النصر، درآمد قابل توجهی از تبلیغات در خارج از زمین فوتبال دارد. کریستیانو، در النصر در 42 بازی 36 گل زده است و تیمش در حال حاضر تا پایان هفته سیزدهم، در رتبه دوم جدول لیگ عربستان قرار دارد.

پسر کریستیانو هم در حال حاضر به آکادمی النصر ملحق شده است. جونیور 13 ساله پیش از این در کنار پدرش در آَکادمی یوونتوس و منچستریونایتد هم بازی کرده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی