ارتش رژیم اسرائیل مدعی شد

خانه اسماعیل هنیه با خاک یکسان شد!

کدخبر: ۶۱۰۳۰۳
اقتصادنیوز: سخنگوی ارتش اشغالگر قدس گفت که جنگنده‌های این رژیم شب گذشته خانه اسماعیل هنیه را بمباران کردند؛ هرچند هنیه سال‌هاست که در خارج غزه به سر می‌برد با این حال به ادعای او خانه اسماعیل هنیه محل برگزاری نشست‌های مقامات حماس بوده است.
خانه اسماعیل هنیه با خاک یکسان شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سخنگوی ارتش اسرائیل همچنین مدعی شد که نیروهای ویژه تیپ «ناحال» در جریان ورود به اردوگاه الشاطی، مقادیری سلاح و مهمات وابسته به نیروی دریایی حماس و همچننی تجهیزات غواصی کشف و منهدم کردند.

او افزود: «تیم رزمی تیپ چتربازان ارتش اسرائیل طی درگیری‌ها، ابزارهای مختلفی از جمله کمربند انفجاری، بشکه‌های انفجاری، گلوله‌های آرپی جی، گلوله‌های ضد تانک و اسناد اطلاعاتی را پیدا کردند»

اشغالگران تاکنون دو مرتبه دو خانه اسماعیل هنیه را در غزه بمباران کرده‌اند؛ یکی در ۲۵ مهر ماه که جنگنده‌های اسرائیلی خانه او را در محله «الشیخ رضوان» در غزه، بمباران کردند که در این حمله هوایی، ۱۴ نفر به شهادت رسیدند و چند نفر هم زخمی شدند.

دیگری نیز در تاریخ ۱۳ آبان رخ داد و  پهپادی از ارتش رژیم صهیونیستی منزل «اسماعیل هنیه» را در اردوگاه «الشاطی» غزه با موشک هدف قرار داد.

در تاریخ ۱۹ آبان نیز منابع فلسطینی خبر دادند به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به یک مدرسه در نوار غزه، نوه رئیس دفتر سیاسی حماس به شهادت رسیده است.

جنگ در غزه در حالی وارد چهل و یکمین روز خود شده است که اشغالگران حملات را به بیمارستان‌ها کشیده‌اند و بامداد روز گذشته نظامیان اسرائیلی وارد راهروهای بیمارستان الشفاء شدند.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی