واکنش حمدان به مقاومت غزه در برابر اسرائیل/ وقتی اسرائیل تحقیر می‌شود

کدخبر: ۶۲۱۴۱۲
اقتصادنیوز: یکی از رهبران حماس گفت: با افتخار در برابر پایداری اسطوره‌ای مردم غزه در برابر اسرائیل سر تعظیم فرود می‌آوریم.
واکنش حمدان به مقاومت غزه در برابر اسرائیل/ وقتی اسرائیل تحقیر می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، اسامه حمدان امروز چهارشنبه در کنفرانسی مطبوعاتی تاکید کرد: با افتخار در برابر پایداری اسطوره‌ای مردم غزه در برابر کشتارها و جنایات روزانه اشغالگران اسرائیلی سر تعظیم فرود می‌آوریم.

خبر مرتبط
واکنش حماس به ترور اخیر در بیروت/تاثیری بر عزم و اراده مقاومت ندارد

اقتصادنیوز: عضو ارشد گفت که عملیات ترور اخیر در بیروت تاثیری بر عزم و اراده مقاومت ندارد..

ادامه صحبت‌های وی به شرح زیر است:

«از دلاورمردان قسام، گروهان‌های قدس و تمامی قهرمانان مقاومت فلسطین که همچنان در حال به خاک مالیدن پوزه اشغالگران اسرائیلی و مجبور کردن سران آن‌ها به پرداخت بهای جنایات خود علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین هستند، تمجید کرده و به آن‌ها افتخار می‌کنیم.

خبر مرتبط
واکنش تند حمدان به ترور شهید العاروری

اقتصادنیوز :اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس بامداد چهارشنبه گفت که ترور شهید صالح العاروری با پاسخ مناسب مقاومت مواجه خواهد شد.

دشمن صهیونیستی برای 96امین روز متوالی به جنایات وحشیانه و نسل‌کشی علیه بیش از دو میلیون فلسطینی در نوار غزه ادامه می‌دهد و برای این منظور انواع و اقسام سلاح‌ها و بمب‌های ممنوعه بین‌المللی را که همگی از طرف آمریکا برای این رژیم ارسال شده، بکار گرفته است.

جنایات وحشیانه دشمن صهیونیستی نه تنها مردم غزه، بلکه عموم ساکنان کرانه باختری و قدس را هم از طریق محاصره شهرها و اردوگاه‌ها، بازداشت، ترور و تخریب هدفمند خانه‌ها و زیرساخت‌ها در برگرفته است.

از آغاز نبرد طوفان الاقصی بیش از 353 نفر در کرانه باختری به شهادت رسیدند و همه دنیا شاهد بودند که چگونه خودروی زرهی صهیونیست‌های اشغالگر یکی از شهدا را در طولکرم زیر گرفت و در جنین نیز چگونه یک پهباد اسرائیلی جوانان فلسطینی را هدف قرار داد و 7 نفر از جله 4 برادر را به شهادت رساند.

دشمن به دنبال کسب تصویر پیروزی در غزه است اما سرافکنده مجبور به عقب‌نشینی از شمال غزه شد.

ترویج انتقال به مرحله سوم جنگ در غزه توسط اشغالگران تبلیغاتی دروغین و آشکار است.

دشمن نتوانسته هیچ یک از اهداف خود را محقق کند و اسرای این رژیم جز با تحقق شروط مقاومت بازگردانده نخواهند شد.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی