انهدام باند اراذل و اوباش مسلح در آمل

کدخبر: ۶۲۳۰۳۰
اقتصاد نیوز: رئیس کل دادگستری استان مازندران از انهدام باند اراذل و اوباش مسلح که ، موجب رعب و وحشت مردم شده بودند، خبر داد.
انهدام باند اراذل و اوباش مسلح در آمل

 

اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم رئیس کل دادگستری استان مازندران از انهدام باند اراذل و اوباش مسلح که با حرکات ایذائی و تیراندازی در شهرستان آمل، موجب رعب و وحشت مردم شده بودند، خبر داد.

به گزارش تخبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری در این خصوص اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره جرح عمدی با چاقو و نیز تیراندازی در آمل، پیگیری موضوع در دستور کار ویژه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری مازندران ادامه داد: با تعیین بازپرس ویژه برای این پرونده و تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی و امنیتی، اعضای اصلی این باند سه نفره و سایر مرتبطان، دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

‌اکبری با اشاره به توقیف خودروی متهمین افزود: در این پرونده مجموعاً 8 نفر، دستگیر و سه قبضه سلاح گرم و مقادیری مشروبات الکلی از متهمین کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان با هر شخصی  که به هر نحوی در جامعه، برای مردم و شهروندان عزیز، ناامنی و ترس ایجاد کند، در چهارچوب موازین قانونی، قاطعانه مقابله خواهد کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی