بارش ۲ متر برف در این منطقه کشور/ مردم سورپرایز شدند

کدخبر: ۶۲۴۸۴۱
اقتصادنیوز: سرپرست راهداری شهرستان خلخال گفت: ارتفاع برف در برخی از روستاهای خلخال به بیش ۲ متر رسیده و به علت کولاک در چندین روستا دوباره مجبور به بازگشایی راه روستایی هستیم که در این میان می‌توان به روستای بفراجرد خلخال اشاره کرد.
بارش ۲ متر برف در این منطقه کشور/ مردم سورپرایز شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ، عباس حقی اظهار کرد: به دنبال هشدارهای هواشناسی و بارش روزهای آینده تمامی راهداران در مسیرهای ارتباطی مستقر هستند.

سرپرست راهداری شهرستان خلخال گفت: ارتفاع برف در برخی از روستاهای خلخال به بیش ۲ متر رسیده است و امروز شاهد بازگشایی راه روستای میان‌رودان بودیم.

عباس حقی اظهار کرد: تمامی راه‌های روستایی شهرستان خلخال باز شده و تنها به علت کولاک در چندین روستا دوباره مجبور به بازگشایی راه روستایی هستیم که در این میان می‌توان به روستای بفراجرد خلخال اشاره کرد.

سرپرست راهداری شهرستان خلخال با اشاره به بازدید معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از وضعیت بازگشایی محورها گفت: در محورهای ارتباطی شهرستان خلخال با تلاش شبانه‌روزی راهداران، اقدامات سریع بازگشایی در اولویت راهداران قرار دارد.

حقی تصریح کرد: روستای میان‌رودان بخش شاهرود خلخال به لحاظ جمعیت یکی از پرجمعیت‌ترین روستاها بعد از روستای لرد و خوجین و برندق است و نیاز بود که این بازگشایی با سرعت انجام شود تا اهالی برای مراجعات به شهر خلخال و شهر کلور راه ایمن داشته باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی