فوری/ موشک‌های حزب‌الله تجمع سربازان اسرائیل را در هم کوبید

کدخبر: ۶۲۵۳۳۷
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) از حمله حزب‌الله لبنان به محل تجمع نظامیان صهیونیست در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
فوری/ موشک‌های حزب‌الله تجمع سربازان اسرائیل را در هم کوبید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: در حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه‌شان، ساعت ۱۱:۳۵ روز سه‌شنبه مجاهدین مقاومت اسلامی لبنان تجمع سربازان دشمن اسرائیلی در مجاورت پایگاه «حدب یارین» را هدف قرار دادند.

در بیانیه حزب‌الله لبنان آمده است که در این حمله از موشک استفاده شد و موشک‌های پرتاب شده به صورت دقیق و مستقیم به اهداف مورد نظر اصابت کردند.

خبر مرتبط
به زودی در مرزهای شمالی با لبنان وارد عمل می‌شویم!

اقتصادنیوز : وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد که ارتش این رژیم خیلی زود در مرزهای شمالی با لبنان، جایی که نیروهای این رژیم هر روز با حزب‌الله تبادل آتش دارند، اقدام خواهد کرد.

در همین راستا، شبکه المنار گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی حملات خود به خاک لبنان را از سر گرفت.

طبق این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی در دور جدید حملات به جنوب لبنان حومه‌ شهرک‌های «الناقوره»، «الضهیره»، «یارین»، «الجبین» و «طیرحرفا» را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان‌الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده‌ است.

رسانه‌های عبری گزارش داده‌اند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده‌ است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده‌ است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی