رمزگشایی هیئت پارلمانی فرانسه از هدف شوم اسرائیل در غزه

کدخبر: ۶۲۶۸۴۳
اقتصادنیوز: یک هیئت پارلمانی از فرانس اعلام کرد که اسرائیل فقط به دنبال از بین بردن حماس نیست بلکه به دنبال نابودی تمام ساکنان غزه است.
رمزگشایی هیئت پارلمانی فرانسه از هدف شوم اسرائیل در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، یک هیئت پارلمانی از فرانسه روز سه‌شنبه از گذرگاه رفح در مرز نوار غزه با مصر بازدید کرد.

خبر مرتبط
روسیه سفیر اسرائیل را احضار کرد+جزئیات

اقتصادنیوز: خبرگزاری «تاس» از حضور ۱۰۰ دقیقه‌ای سفیر اسرائیل در وزارت خارجه روسیه به علت اظهارات غیرقابل قبول رسانه‌ای خبر داد.

رئیس هیئت پارلمانی فرانسه در جریان بازدید از این منطقه تاکید کرد که اتحادیه اروپا باید به ایفای نقش پرداخته و به تلاش برای توقف جنگ در غزه بپردازد.

وی در ادامه سخنانش گفت: «حملات اسرائیل فقط به دنبال از بین بردن حماس نیست بلکه به دنبال نابودی تمام ساکنان نوار غزه است».

رئیس هیئت پارلمانی فرانسه از دولت کشورش خواست تا تمام توافقنامه‌های تسلیحاتی با رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق در آورد.

خبر مرتبط
تصویر غم انگیزی از ساحل انگلیس/ کشته شدن 11 هزار کودک فلسطینی

اقتصادنیوز : یک گروه حامی فلسطین یادبود پنج کیلومتری غم‌انگیزی در ساحل انگلیس به یاد ۱۱۵۰۰ کودک به شهادت رسیده در غزه به نمایش گذاشت.

از سوی دیگر وزیر خارجه اسپانیا نیز روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای خبر داد که این کشور از روز هفت اکتبر (15 مهر) تمام مجوزهای صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق در آورده است.

وزارت آموزش و پرورش غزه امروز سه‌شنبه ۶ فوریه اعلام کرد که ۴۸۹۵ دانش آموز شهید و ۸۵۱۴ نفر دیگر هم از آغاز تجاوزات رژیم اسرائیل به نوار غزه مجروح شده اند؛ از این تعداد ۴۴ محصل در کرانه باختری شهید و ۸۹ کودک دیگر هم دستگیر شده‌اند.

 سخنگوی وزارت بهداشت غزه اشرف القدره امروز در صد و بیست و سومین روز از جنگ اشغالگران اسرائیلی علیه غزه از افزایش شهدا به ۲۷۶۸۵ تن و زخمی‌ها به ۶۶۹۷۸ نفر خبر داد. ارتش اسرائیل طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ جنایت جدید مرتکب شده که طی آن ۱۰۷ نفر شهید و ۱۴۳ نفر دیگر مجروح شده‌اند؛ بیش از ۷ هزار نفر هم همچنان مفقود و زیرآوار هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی