آخرین تصمیم دولت درباره تعطیلی شنبه 21 بهمن/ تعطیلی شنبه به کارکنان واگذار شد

کدخبر: ۶۲۶۹۷۷
اقتصادنیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: تعطیلی شنبه را به کارکنان واگذار کردیم تا خودشان تصمیم بگیرند. فعلا برنامه‌ای برای تعطیلی نیست اما هر لحظه امکان دارد تصمیم جدیدی اتخاذ شود. این موضوع در دولت هم مطرح شد اما تصمیمی گرفته نشد.
آخرین تصمیم دولت درباره تعطیلی شنبه 21 بهمن/ تعطیلی شنبه به کارکنان واگذار شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پایان جلسه هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران در مورد پیش‌بینی خود از بازی ایران و قطر گفت: با حمایت‌هایی که مردم ما دارند، امیدواریم که این پیروزی تحقق پیدا کند و دل مردم را در آستانه ۲۲ بهمن در شب مبعث پیامبر اسلام شاد کند. امیدواریم که با نتیجه ۲ -۱ قطر را شکست دهیم. نتیجه را به این علت پیش‌بینی کردم که فوتبالی هستم و تا سال ۸۲ فوتبال را دنبال می‌کردیم. قالب جوانان ایران هم به این رشته ورزشی علاقه دارند و باعث شادی و نشاط می‌شود، امیدواریم که شاهد موفقیت ورزشکارانمان باشیم.

 معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد با برد احتمالی ایران در مسابقه امشب، دولت روز شنبه را تعطیل کند، گفت: دولت اگر می‌خواست تعطیل کند امروز اعلام می‌کرد. تعطیلی شنبه را به کارکنان واگذار کردیم تا خودشان تصمیم بگیرند. فعلا برنامه‌ای برای تعطیلی نیست اما هر لحظه امکان دارد تصمیم جدیدی اتخاذ شود. این موضوع در دولت هم مطرح شد اما تصمیمی گرفته نشد. 

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در صورت پیروزی تیم ملی آقای رئیسی برای حضور در فینال جام ملت‌های آسیا راهی دوحه شوند، گفت: آقای رئیس‌جمهور علاقه خاصی به ورزشکاران دارند و همانطور که دیدید زمانی که تیم ملی راهی چهار تیم برتر شد همان لحظه هم با بازیکنان تیم ملی تلفنی صحبت کردند و حالا باید دید با توجه به حجم کاری که آقای رئیس‌جمهور دارند می‌توانند بروند؟ ولی اگر نباشند روح ایشان در ورزشگاه خواهد بود. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی