سود چند میلیاردی سینماها از بازی ایران و قطر در جام ملت های آسیا

کدخبر: ۶۲۷۱۲۶
اقتصادنیوز: اگر تیم ملی فوتبال کشورمان موفق به راهیابی به فینال جام ملت‌های آسیا می‌شد، قطعا رکورد حضور مخاطبان برای تماشای این بازی در سالن‌های سینما شکسته می‌شد.
سود چند میلیاردی سینماها از بازی ایران و قطر در جام ملت های آسیا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پخش بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل تیم ملی فوتبال قطر، ۳۲ هزار و ۱۰۰ نفر را به سینما‌ها کشاند که این تعداد مخاطب، ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بلیت خریدند.

۲۰۴ سالن سینما در سراسر کشور این بازی را پخش کردند که اگر اشغال سالن‌های سینما توسط آثار جشنواره نبود، قطعا بر تعداد سالن‌های نمایش‌دهنده فوتبال و تعداد مخاطبان آن افزوده می‌شد.

اگر تیم ملی فوتبال کشورمان موفق به راهیابی به فینال جام ملت‌های آسیا می‌شد، قطعا رکورد حضور مخاطبان برای تماشای این بازی در سالن‌های سینما شکسته می‌شد.

خبر مرتبط
سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد هرمزگان مشخص شد

اقتصادنیوز: مهدی پاشازاده که به عنوان مربی متخصص صعود لیگ دو به لیگ یک معروف است، رسما به عنوان سرمربی جدید فولاد هرمزگان شد.

در بازی قبلی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ژاپن، ۹۸۰۰ نفر و برای بازی ایران و سوریه، بیش از ۳ هزار نفر به سینما رفتند که به‌ترتیب ۶۴۰ و ۲۱۸ میلیون تومان بلیت خریدند.

خبر مرتبط
جام جهانی فوتبال 2026 دل علاقه‌مندان به فوتبال را برد/ منتظر مهم‌ترین فینال تاریخ باشید

اقتصادنیوز: جام جهانی فوتبال 2026 به واسطه برگزاری در کشورهای کانادا، آمریکا و مکزیک از همین روزها مورد توجه دوستداران فوتبال و علاقه مندان به مستطیل سبز قرار گرفته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی