حضور فلسطینی‌ها در مسجدالقصی محدود شد

کدخبر: ۶۲۹۳۰۹
اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری خبر دادند که نتانیاهو با تصمیم وزیر خود مبنی بر محدود کردن ورود فلسطینیان به داخل مسجدالاقصی در ماه رمضان موافقت کرده است.
حضور فلسطینی‌ها در مسجدالقصی محدود شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شبکه ۱۳ عبری گزارش کرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصمیم «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت ملی این رژیم مبنی بر محدود کردن ورود فلسطینیان به داخل مسجدالاقصی در ماه رمضان را قبول کرد.

خبر مرتبط
ادعای نتانیاهو درباره موضع اسرائیل نسبت به تشکیل دولت مستقل فلسطینی

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل مدعی شد: اسرائیل هرگز دیکته‌ جامعه جهانی برای تحمیل تشکیل کشور فلسطینی به صورت یکجانبه را نمی‌پذیرد.

پیشتر شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد ایتامار بن گویر از کابینه این رژیم خواست تا مانع ورود فلسطینیان زیر ۷۰ سال ساکن کرانه باختری، شهر قدس و داخل سرزمین‌های اشغالی به مسجد الاقصی شود.

طبق گزارش این رسانه‌ها، در صورتی که این طرح تصویب شود فقط فلسطینی های بالای ۵۰ سال می توانند در ماه رمضان به مسجد الاقصی بروند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند: هزاران پلیس در (قدس اشغالی) برای ماه رمضان آماده می‌شوند؛ تنش در ماه رمضان در تمامی جبهه ها تشدید خواهد شد.

همزمان تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد ارتش و سرویس شاباک نسبت به تشدید تنش در منطقه به دلیل اعمال محدودیت بر ورود فلسطینی‌ها به مسجدالاقصی هشدار دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید