شلیک هزار موشک ضدزره حزب‌الله به این مناطق اسرائیل/پیش‌بینی حملات لبنان

کدخبر: ۶۳۱۲۸۵
اقتصادنیوز: بر اساس اذعان رسانه‌های صهیونیستی، حزب‌الله لبنان از آغاز جنگ علیه نوار غزه نزدیک به یکهزار موشک ضد زره به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی شلیک کرده است.
شلیک هزار موشک ضدزره حزب‌الله به این مناطق اسرائیل/پیش‌بینی حملات لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه های رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه با بیان این مطلب افزودند: موشک هایی که پس از ترور شهید «صالح العاروری» نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به پایگاه راهبردی کنترل و نظارت هوایی «میرون» در شمال فلسطین اشغالی پرتاب شد، دقیقا به هدف اصابت کرد.

این رسانه ها پیش بینی کردند در صورت بروز هر جنگ (فراگیری) در آینده، حزب الله هزاران موشک ضد زره و ده‌ها هزار گلوله سنگین به مناطق شمالی و مرکزی فلسطین اشغالی شلیک خواهد کرد.

خبر مرتبط
حمله سنگین موشکی حزب الله به اسرائیل/ 100 موشک شلیک شد؛ پایگاه مرون زیر آتش باران جنوب لبنان+ فیلم

اقتصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند دست کم ۱۰۰ موشک به سرزمین‌های اشغالی از سوی مقاومت لبنان تحت رهبری حزب‌الله، ظرف ۲۴ ساعت گذشته، شلیک شده است.

مقاومت اسلامی لبنان امروز چهارشنبه نیز ده ها موشک و راکت به منطقه الجلیل الاعلی در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرد. حزب الله لبنان همچنین دیروز سه شنبه اعلام کرد که پایگاه کنترل و نظارت هوایی میرون بر فراز کوه جبل الجرمق را بار دیگر با موج گسترده ای از موشک ها هدف قرار داده است.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند. حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید