بمباران شدید نوار غزه توسط ارتش اسرائیل/ 47 فلسطینی به شهادت رسیدند+ فیلم

کدخبر: ۶۳۱۴۶۴
اقتصادنیوز: پیکر ۴۷ فلسطینی که در حملات اسرائیل به نوار غزه به شهادت رسیدند؛ به بیمارستان «شهدا الاقصی» در شهر «دیرالبلح» منتقل شد.
بمباران شدید نوار غزه توسط ارتش اسرائیل/ 47 فلسطینی به شهادت رسیدند+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در پی حملات رژیم اشغالگر قدس به مناطق مسکونی اردوگاه های «البریج» و «النصیرات» در مرکز نوار غزه و همچنین حملات به روستای «القراره» و غرب شهر «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه، ۴۷ شهید به بیمارستان «شهدا الاقصی» در شهر «دیرالبلح» در مرکز نوار غزه منتقل شدند.

منابع خبری همچنین از تداوم حملات توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه «خان‌یونس» و مناطق شرقی شهر «رفح» در جنوب نوار غزه خبر دادند.

خبر مرتبط
2 شهید در حمله بامدادی ارتش اسرائیل به جنوب لبنان

اقتصادنیوز: در حمله بامدادی اسرائیل به یکی از ساختمان‌های منطقه «بین الصدیقین» و «کفرا» در جنوب لبنان، 2 نفر شهید شدند.

شمال شهر غزه نیز صبح امروز پنجشنبه شاهد بمباران و گلوله باران ارتش رژیم صهیونیستی است.

وزارت بهداشت فلسطین ظهر روز چهارشنبه در آخرین آمار خود اعلام کرده بود که شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهر) به ۲۹ هزار و ۹۵۴ نفر رسیده است و در این مدت ۷۰ هزار و ۳۲۵ شهروند فلسطینی نیز زخمی شده اند.

با گذشت بیش از ۴ ماه از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در حالی که تلاش های میانجی ها برای حل این بحران ادامه دارد، نظامیان اشغالگر همچنان به جنایت خود ادامه می دهند و در کنار آتش گلوله با محاصره و جلوگیری از ورود کمک های حیاتی و بشردوستانه اوضاع را فاجعه بار تر کرده اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی