نحوه فعالیت مدارس استان اصفهان اعلام شد

کدخبر: ۶۳۱۷۳۹
اقتصادنیوز: با توجه به تمدید ساعت رای گیری و حضور فرهنگیان در شعب انتخابات و اینکه تعداد بسیاری از شعب در مدارس قرار دارند، تمام مدارس این استان فردا شنبه تعطیل خواهد بود.
نحوه فعالیت مدارس استان اصفهان اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رییس ستاد انتخابات استان اصفهان اعلام کرد: با توجه به تمدید ساعت رای گیری و حضور فرهنگیان در شعب انتخابات و اینکه تعداد بسیاری از شعب در مدارس قرار دارند، تمام مدارس این استان فردا شنبه تعطیل خواهد بود. 

محمدرضا جان نثاری جمعه شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد انتخابات، تعطیلی مدارس شامل تمام مقاطع خواهد بود.

خبر مرتبط
کلیه مدارس تهران فردا تعطیل شد

اقتصادنیوز: بنابر اعلام رئیس ستاد انتخابت استان تهران، فردا همه مدارس این استان تعطیل است.

وی ادامه داد: انتخابات در سراسر استان به جز حوزه های نطنز و اردستان تا ساعت ۲۴ تمدید شد، در این ۲ حوزه رای گیری ساعت ۲۲ به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، در انتخابات امسال ۷۳۹ داوطلب انتخابات مجلس تایید شدند که پس از انصراف تعدادی از آنها، امروز ۶۱۵ نفر ( ۶۸ زن و ۵۴۷ مرد) برای ۲۰ کُرسی نمایندگی مجلس(۱۹ کُرسی مربوط به استان اصفهان و یک کُرسی برای ارمنی‌های جنوب ایران) به رقابت خواهند پرداخت.


۱۱ نامزد نیز در اصفهان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری به رقابت می‌پردازند.

سه هزار و ۱۶۱ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در استان اصفهان پیش بینی شده که ۲ هزار و ۴۸۶ شعبه شهری و ۶۷۵ شعبه روستایی است، از این تعداد ۲ هزار و ۷۶۸ شُعبه از مجموع شُعبه‌های اخذ رای استان اصفهان ثابت و ۳۹۳ شُعبه سیار است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی