آخرین وضعیت تردد در بزرگراه‌های تهران/ امروز خبری از ترافیک نیست!

کدخبر: ۶۳۱۸۰۱
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های جناح، شیخ فضل‌الله نوری، علامه، آبشناسان، زین‌الدین و بابایی پرتراکم مشاهده شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۱۲ اسفند ماه ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع تردد‌ها در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری خلوت‌تر نسبت به روزهای دیگر به دلیل تعطیلی مدارس در سطح پایتخت بودیم. 

سرهنگ شریفی گفت: یکی از گلوگاه‌های ورودی به شهر تهران بزرگراه‌های جناح - شیخ فضل الله نوری است که ۴ مسیر به سمت کرج و بالعکس دارد فعلا و در این ساعت خلوت و تردد‌ها در آن روان و بدون مشکل ترافیکی است. 

او بیان کرد: بزرگراه علامه و یا همان حکیم در هر دو مسیر خلوت و بدون مشکل ترافیکی ‌است. 

سرهنگ شریفی اظهار کرد: بزرگراه آبشناسان به خاطر تنگی معبری که وجود دارد حتی در این خلوتی هم یک مقدار سنگینی بار ترافیکی را به خود می‌بیند. 

خبر مرتبط
خبر مهم برای خبرنگاران/ زمان آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک ۱۴۰۳ اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران و کارت بلیت خبرنگاری سال 1403 از 15 اسفندماه سال جاری آغاز و تا 31 فروردین 1403 ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بزرگراه یادگار امام (ره) که همیشه در این ساعت‌ها بار ترافیکی سنگینی را داشت به خاطر این تعطیلی خلوت‌تر و حرکت در آن روان‌تر و بدون مشکل خاص ترافیکی در جریان است. 

به گفته سرهنگ شریفی، همچنین بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب - نوبهار پر تراکم است، ولی خودرو‌ها در حال تردد هستند. 

او بیان کرد: در مسیر شرق به بزرگراه زین الدین شاهد ترافیکی خلوت و روان هستیم و در بزرگراه صیاد - سید خندان روی پل سنگینی بار ترافیکی را شاهد هستیم. 

خبر مرتبط
محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته اعلام شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌های قطعی و احتمالی تردد در جاده‌های کشور برای تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

او ادامه داد: در بزرگراه نواب - نهم دی نیز تراکم ترافیک را شاهد هستیم که علت بیشتر آن به مشکلات معبر باز می‌گردد. همچنین خیابان آزادی نیز دارای ترافیکی نیمه سنگین است. ترافیک امروز از مسیر‌های غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران نیمه سنگین و در اغلب موارد خلوت است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید