نمایندگان یزد در مجلس مشخص شدند+اسامی

کدخبر: ۶۳۱۹۳۷
اقتصادنیوز: با شمارش آرای مردم در شعب أخذ رأی، چهار نماینده منتخب مردم برای حضور در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.
نمایندگان یزد در مجلس مشخص شدند+اسامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن، محمدصالح جوکار موفق شد با اختلاف زیاد و کسب حداکثر آرا به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه وارد مجلس شود.

جوکار در دوره‌های نهم و یازدهم هم نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی بوده و سوابق متعدد اجرایی و سیاسی در پرونده کاری خود دارد.

خبر مرتبط
مهلت شکایات از روند انتخابات اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان، مهلت ارسال شکایات از روند انتخابات را تا 17 اسفندماه اعلام کرد.

سیدجلیل میرمحمدی هم در حوزه انتخابیه تفت و میبد توانست با قاطعیت به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه و برای دومین دوره پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.

در حوزه انتخابیه اردکان هم مصطفی پوردهقان توانست با رای مردم به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند، رقیب پوردهقان در این دوره از انتخابات دشتی نماینده دوره یازدهم مردم اردکان در مجلس بود.

محمدرضا صباغیان نماینده دو دوره پیشین مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، خاتم، مروست، بهاباد و بافق که بزرگترین حوزه انتخابیه کشور به لحاظ وسعت به حساب می‌آید هم توانست برای سومین دوره پیاپی اعتماد مردم این شش شهرستان را برای حضور در مجلس جلب کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید