خودکشی جوان 19 ساله به دلیل مشکلات مالی

کدخبر: ۶۳۳۲۵۴
اقتصادنیوز: روز ۱۷ اسفند ماه در پی ارائه گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر خودکشی زن جوانی در میدان رسالت، ماموران به سرعت خودشان را به محل حادثه رسانند.
خودکشی جوان 19 ساله به دلیل مشکلات مالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرفوری، ساعت ۹ صبح روز ۱۸ اسفندماه خبر فوت دختر جوانی توسط ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک به بازپرس ویژه قتل، امیرحسین علیمردانی، از شعبه دهم دادسرای امور جنایی گزارش شد تا وی به همراه تیم کارآگاهی اداره دهم پلیس آگاهی تهران در بیمارستان حضور پیدا کنند.

بازپرس علی مردانی در سردخانه بیمارستان با جسد دختر ۱۹ ساله‌ای روبرو شد که به گفته ماموران ظهر روز ۱۷ اسفند ماه به قصد خودکشی خودش را از پل میدان رسالت پرتاپ کرده و پس از برخورد با ایستگاه اتوبوس بی.آر.تی از ناحیه گردن، پا و کتف دچار شکستگی‌های شدیدی شده و پس از انتقال به بیمارستان بعد از ۱۹ ساعت نبرد برای زنده ماندن به کام مرگ فرو رفته بود.

مادر دختر ۱۹ ساله به بازپرس گفت: دخترم از یک سال قبل دچار بیماری اعصاب شده بود و به همین دلیل به دکتر روانپزشک مراجعه کردیم تا تحت درمان قرار بگیرد، دکتر برای او دارو تجویز کرد، اما تاثیری در وضعیت روحی و روانی دخترم نداشت و این روزهای آخر هم چندین بار گفته بود که قصد پایان دادن به زندگی‌اش را دارد اما من فکر کردم شوخی می‌کند!

بنابر شواهد موجود و اظهارات مادر متوفی جسد دختر جوان با دستور بازپرس امیرحسین علیمردانی از شعبه ۱۰ داسدرای امور جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

جزئیات ابتدایی خبر

ساعت۱۵:۴۰ دقیقه روز ۱۷ اسفند ماه در پی ارائه گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر خودکشی زن جوانی در میدان رسالت، ماموران به سرعت خودشان را به محل حادثه رسانند.

تیم پلیسی پس از حضور در محل حادثه با عوامل اورژانس روبرو شدند که برای درمان زن جوانی که به قصد خودکشی از روی پل سقوط کرده و از چند ناحیه پا، کمر و گردن دچار شکستگی شده بود، در حال انجام اقدامات پزشکی بودند.

شاهدین حاضر در محل به ماموران گفتند این زن پس از حضور در روی پل میدان رسالت به هشدارها و درخواست‌های مردم برای منصرف شدنش از خودکشی توجه نکرده و خودش را به پایین پرتاب کرد.

زن جوان انگیزه‌اش برای پایان دادن به زندگی را مشکلات خانوادگی و مالی عنوان کرد، وی سریعا به بیمارستان منتقل شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید