مدارس 7 شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل شد

کدخبر: ۶۳۳۵۳۰
اقتصادنیوز: مدارس هفت شهرستان سیستان و بلوچستان به علت تشدید بارندگی ها در جنوب این استان غیر حضوری شد.
مدارس 7 شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت آموزشی مدارس هفت شهرستان های این استان فردا یکشنبه به علت تشدید بارندگی ها در جنوب این استان غیر حضوری شد.

داوود گلی افزود: این تصمیم به استناد مصوبه ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان و برای همه مقاطع شهرستان های چابهار، زرآباد، قصرقند، کنارک، نیکشهر، لاشار و دشتیاری لحاظ شده است.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی صادر شد / کاهش دما و وزش باد شدید در راه این استان

اقتصادنیوز: اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با توجه به شرایط جوی برای بامداد روز دوشنبه بیست و یکم اسفند ماه هفته جاری تا عصر همان روز هشدار سطح زرد صادر کرد.

وی ادامه داد: فردا مدارس نوبت صیح شهرستان های مذکور غیر حضوری است و شرایط معمول آموزشی در سایر مدارس سیستان و بلوچستان برقرار است.

به گفته مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان هشدار بر اساس هواشناسی سطح نارنجی دریایی تشدید از فردا تا روز یکشنبه برای مناطق ساحلی و دور از ساحل دریای عمان رگبار شدید و رعد و برق ، تند باد لحظه ای و احتمال بارش تگرگ و افزایش ارتفاع موج تا حدود ۲متر پیش بینی می شود.

محسن حیدری توصیه کرد: شهروندان از شنا و تفریحات دریایی و تردد با شناورهای سبک و نیمه سنگین خودداری کنند و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی در نظر گرفته شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید