نامه مهم پرسپولیس به فدراسیون فوتبال در حمایت از تماشاگران زن

کدخبر: ۶۳۳۷۳۲
اقتصادنیوز: باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد برای بانوان در ورزشگاه آزادی سکو‌های مناسب‌تری در نظر گرفته شود.
نامه مهم پرسپولیس به فدراسیون فوتبال در حمایت از تماشاگران زن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با تلاش‌های فراوان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ بود که طلسم شکست تا پس از سال‌ها شاهد حضور بانوان سرزمین‌مان در ورزشگاه‌ها باشیم؛ چنان‌که در تمام عرصه‌های دیگر کشور حضور دارند. سنگ بنای این اتفاق شاید از همان فینال لیگ قهرمانان آسیا گذاشته شد. رئیس فیفا نیز آن روز در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

حال شاهد آن هستیم که بانوان پرسپولیسی که در ورزشگاه آزادی حضور می‌یابند به سبب سکویی که به آن‌ها اختصاص داده شده است با مشکلاتی رو به رو هستند و البته امیدواریم جایگاهی مناسب‌تر با دید بهتر برای تماشای مسابقه به آنها اختصاص یابد.

خبر مرتبط
درخواست بازیکن پرسپولیس از مسئولان برای رسیدگی به مشکلات سیستان و بلوچستان

اقتصادنیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از رئیس‌جمهور خواست که به مردم سیستان و بلوچستان که گرفتار حادثه سیل شده‌اند، کمک کند.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال به عنوان متولی امر فوتبال در کشور ارسال کرده است. البته تردید نداریم هم وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و هم سازمان لیگ نسبت به این امر دغدغه دارند، ولی باشگاه پرسپولیس به سهم و اختیارات خود در این ارتباط پیگیر خواهد بود تا شرایط بهتری برای هواداران پرسپولیس فراهم گردد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید