خطر ریزش بهمن در این محورها

کدخبر: ۶۳۳۹۹۷
اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه استان مازندران از احتمال ریزش بهمن در محورهای کوهستانی خبر داد و گفت: به دلیل بارش پراکنده در سواحل و ارتفاعات رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
خطر ریزش بهمن در این محورها

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ سرهنگ یدالله جهانتاب، رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به اینکه محور کندوان به دلیل عملی عملیات راهسازی در کیلومتر ۶۵،  از ۱۳ اسفند مسدود شد گفت: این مسدودیت تا ۲۳ اسفند ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: محورهای جایگزین برای تردد محور سوادکوه و هراز خواهد بود، تردد در سایر محورهای استان عادی و روان گزارش شده است.

جهان تاب گفت: در حال حاضر وضعیت جوی در محور سوادکوه به صورت بارش پراکنده باران است و در سایر محورها نیز بارش پراکنده را شاهد هستیم.

رئیس پلیس راه استان مازندران از احتمال ریزش بهمن در محورهای کوهستانی خبر داد و گفت: به دلیل بارش پراکنده در سواحل و ارتفاعات رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 جهان تاب افزود: هموطنان از تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی بپرهیزند و با توجه به ایام مبارک رمضان در زمان خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند و هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی سرنشینان کمربند ایمنی را ببندند و از تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کنند، تاکید کرد: در صورت تخلفات حادثه ساز به شدت با راننده متخلف برخورد خواهد شد و با توجه به تعطیلات در صورت تخلف، ترخیص خودرو به پایان تعطیلات عید نوروز موکول خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • «اقتصادنیوز» گزارش می‌دهد؛

      اقتصادنیوز: بازار طلا و سکه بعد از تعطیلات عید نوروز تحت تاثیر اخبار خاورمیانه بار دیگر نوسان هیجانی را تجربه کرد. در…

    کارگزاری مفید