خبر مهم درباره پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس

کدخبر: ۶۳۴۱۷۵
اقتصادنیوز: مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: فعالیت کامل سامانه‌های پیش‌فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی در همه مسیرها فعال هستند.
خبر مهم درباره پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، داریوش باقرجوان مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر اتمام پیش فروش بلیت‌ اتوبوس برای سفرهای نورزی ۱۴۰۳ را نادرست خواند و اظهار کرد: پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی در جریان است و در برخی مسیرهای خاص که ظرفیت صندلی‌ها پر می‌شود، سرویس فوق‌العاده در نظر گرفته می‌شود.

خبر مرتبط
نرخ کرایه‌ اتوبوس، تاکسی و مترو در سال ۱۴۰۳ مشخص شد

اقتصادنیوز: اعضای شورای شهر تهران لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال ۱۴۰۳ را تصویب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر «سامانه‌های فروش بلیت شرکت های مسافربری» برای تهیه بلیت در همه مسیرها باز است و البته این امکان وجود دارد که متقاضیان در ساعت خاصی در برخی از روزها با پر بودن ظرفیت ها در یک مسیر خاص مواجه شوند که در صورت ثبت نام در فهرست انتظار سامانه‌ها از زمان اعلام ظرفیت جدید برای مسیر مورد نظر مطلع می شوند و می توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خاطرنشان کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده در ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافر به طور کامل برای خدمت رسانی به مسافران در سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ آماده هستند.

بر اساس این گزارش، سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید