حادثه دلخراش برای نوجوان تهرانی در چهارشنبه سوری+عکس

کدخبر: ۶۳۴۳۲۹
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه مصدومیت نوجوان ۱۶ ساله به دلیل انفجار مواد محترقه را اعلام کرد.
حادثه دلخراش برای نوجوان تهرانی در چهارشنبه سوری+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۱۹:۰۲ امشب یک مورد حادثه انفجار مواد محترقه در یک منزل مسکونی دو طبقه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه را به محل حادثه واقع در یاغچی آباد اعزام کرد.

خبر مرتبط
کام‌هایی که چهارشنبه سوری تلخ کرد/انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی حادثه آفرید

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع اولین حادثه انفجار مواد محترقه در یک منزل مسکونی خبر داد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت چهار دقیقه به محل رسیدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که انفجار مواد محترقه در این خانه رخ داده و در جریان آن یک نوجوان ۱۶ ساله از ناحیه هر دو دست دچار مصدومیت شده است.

62552057

ملکی با بیان اینکه متاسفانه این نوجوان در حال کار با نارنجک دستی و ساخت آن بود، گفت: از خانواده‌ها تقاضا داریم که بر رفتار فرزندان خود نظارت کنند، متاسفانه بیشترین آمار مصدومان چهارشنبه‌سوری مربوط به کودکان و نوجوانان است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: داخل این خانه پر از مواد محترقه بود که آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل کرده و پس از آن به ماموریت خودخاتمه دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید