ایرانیان چقدر برای مردم غزه کارت به کارت کردند؟

کدخبر: ۶۳۵۴۲۱
اقتصادنیوز: ئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از کمک ۱۳۷ میلیارد تومانی مردم ایران به مردم غزه خبر داد.
ایرانیان چقدر برای مردم غزه کارت به کارت کردند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  وحید سلیمی دراین‌باره گفت: گفت: پس از گذشت ۱۵۸ روز از آغاز پویش بشردوستی جمعیت هلال‌احمر برای کمک به مردم مظلوم غزه در تاریخ ۱۷ مهرماه و با احتساب مبالغ جمع‌آوری شده از آن تاریخ تا ۲۵ اسفند ماه سال‌جاری، میزان کمک های نقدی هموطنان ایرانی به مردم مظلوم غزه به عدد ۱۳۷ میلیارد تومان رسید.

خبر مرتبط
جنایت‌های اسرائیل در نوار غزه ادامه دارد

اقتصادنیوز: حمله‌های ارتش اسرائیل به نوار غزه همچنان ادامه دارد.

وی افزود: این کمک ها به صورت کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا شماره گیری کد دستوری نزد بانک‌های ملی، مرکزی و ملت جمع‌آوری شده است.

سلیمی‌گفت: پویش بشردوستی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم مظلوم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی، ملت و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده و به عنوان یکی از طرح های نوروز امسال سازمان داوطلبان، همچنان ادامه دارد.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر درباره نحوه جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم ایران به مردم مظلوم غزه نیز گفت: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم  غزه را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید