فوری/زلزله نسبتا شدید در استان فارس/تیم های ارزیابی اعزام شدند

کدخبر: ۶۳۵۴۶۵
اقتصادنیوز: سرپرست مدیریت بحران استانداری فارس گفت : زلزله‌ ۴.۶ در مقیاس ریشتر، بامداد روز دوشنبه حوالی شهر خنج در این استان خسارتی نداشت.
فوری/زلزله نسبتا شدید در استان فارس/تیم های ارزیابی اعزام شدند

به گزارش اقتصدنیوز به نقل از ایرنا،غلامرضا غلامی با اعلام این خبر افزود: بلافاصله به محض وق.ع زمین لرزه تیم های ارزیاب به منطقه و کانون زمین لرزه اعزام شدند و تاکنون خسارتی گزارش نشده است .

همچنین اسماعیل کیانپور جانشین اورژانس لارستان در تکمیل این خبر افزود: پنج تیم ارزیاب به کانون زلزله و شعاع آن اعزام شدند و پس از بررسی مناطق توسط پایگاه های بیغرد، فیشور، خنج، سیف آباد و بیرم مشخص شد که این زمین لرزه در این مناطق خسارت جانی و مالی نداشت.

جانشین اورژانس لارستان و مسئول EOC ادامه داد: کلیه پایگاه های اورژانس لارستان و واحد های پشتیبانی از جمله اتوبوس آمبولانس و اورژانس هوایی شهید قائدی لارستان برای وقوع پس لرزه های احتمالی در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه ساعت ۳۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه و در طول جغرافیایی: ۵۳.۴۶ (شرقی) و عرض جغرافیایی ۲۷.۸۲ (شمالی) و در عمق هشت کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

براساس این گزارش، این زلزله در هشت، ۳۹ کیلومتری محمله و ۴۳ کیلومتری بیرم روی داده است.

این زمین لرزه در ۲۱۹ کیلومتری شهر شیراز مرکز استان فارس و ۲۸۴ کیلومتری شهر بوشهر رخ داد.

شهرستان خنج در فاصله ۲۶۵ کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید