آخرین وضعیت جاده های کشور/ برف و باران در محورهای ۲۵ استان

کدخبر: ۶۳۵۸۱۴
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
آخرین وضعیت جاده های کشور/ برف و باران در محورهای ۲۵ استان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی،  درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور و همچنین رصدهای انجام شده از وضعیت جاده‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، زنجان و چهارمحال و بختیاری هستیم.

وی ادامه داد:‌ همچنین در برخی از محورهای استان‌های مازندران، البرز، آذربایجان شرقی ، تهران، اردبیل ، قم، گیلان ، گلستان، قزوین ، سمنان، یزد، کرمانشاه ، همدان ، لرستان ، کردستان، مرکزی ، ایلام ، بوشهر، خوزستان ، فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز بارش باران گزارش شده است.

خبر مرتبط
سفر خود به این 5 استان را به تعویق بندازید/ هشدارها جدی شد

سازمان هواشناسی برای خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال‌وبختیاری و کهگیلویه‌وبویراحمد در روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند هشدار قرمز صادر کرده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در همین راستا نیز به رانندگان و به خصوص مسافران نوروزی توصیه کرد که در حین رانندگی در شرایط بارانی سرعت مطمئنه را رعایت کرده و با فاصله طولی مناسب از خودروی مقابل رانندگی کنند.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: درحالی که چندساعت تا تحویل سال باقی مانده است، گزارش‌ها حاکی از تردد روان در تمامی محورهای مواصلاتی است. اما پیش‌بینی ما این است که پس از تحویل سال با افزایش نسبی حجم سفرها مواجه شویم، لذا لازم است که مردم عزیز حتما زمان سفر خود را مدیریت کرده و از عجله و شتاب در رانندگی به جد پرهیز کنند. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه‌ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید