موشکباران مواضع اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

کدخبر: ۶۳۵۹۲۴
حزب‌الله لبنان از حمله‌های جدید خود علیه مرکزهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
موشکباران مواضع اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۳ حمله جدید را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۷:۳۵ عصر امروز چهارشنبه بیستم مارس ۲۰۲۴ قلعه هونین را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

مواضع صهیونیستی «رویسات العلم» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا در ساعت ۱۷:۳۵ عصر امروز به وقت محلی و «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا در ساعت ۱۷:۴۰ عصر امروز به وقت محلی نیز از سوی حزب‌الله لبنان با موشک هدف قرار داده شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدادرآمدن آژیر هشدار در شهرک‌های صهیونیستی «المناره»، «مرگلیوت»، «مسکاف عام» و «کریات شمونه» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

همچنین این رسانه‌ها اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی در مورد انفجار یک پهپاد در شمال حیفای اشغالی بدون به صدا درآمدن آژیرهای هشدار، تحقیق می‌کند.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین از حمله جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «الغندوریه» و اطراف شهرک «القنطره» در جنوب لبنان خبر داد.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی نیز اطراف شهرک «راشیا الفخار» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید