قصه‌ها و غصه‌های سال 1402/ 10 دقیقه از خاطراتی که در ذهن‌ها ماندگار شد+ فیلم

کدخبر: ۶۳۵۹۳۲
اقتصادنیوز: حال که با ورود به سال 1403 بار دیگر جرقه امید در دل مردم ایران زده شده است، بد نیست که بر آنچه در یک سال گذشته بر ما گذشت نگاهی بیندازیم تا شاید سال جدید را به شکلی متفاوت سپری کنیم.
قصه‌ها و غصه‌های سال 1402/ 10 دقیقه از خاطراتی که در ذهن‌ها ماندگار شد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز، سال ۱۴۰۲ با تمام خاطرات خوش و ناخوشی که برای ملت ایران داشت به پایان رسید و از امروز روز و روزگار برای این مرز و بوم نو شده است و امید بار دیگر در دل‌ها جوانه زده است، تا شاید سال ۱۴۰۳ در حالی سپری شود که دیگر حسرتی بر دل ها باقی نمانده باشد.

ورق زدن روزهای سال گذشته خاطرات خوب، بد و زشتی را برای ما قطار می‌کند که احتمالا در ذهن و روان ما سال‌ها باقی خواهد ماند. اینکه کفه ترازو به کدام سمت سنگینی می‌کند قضاوتش با شماست.

اکوایران از نگاه خود و با محوریت مهم ترین رویدادهای اقتصادی کشور مروری داشته است بر آنچه در طول یک سال بر ایران و ایرانی گذشت؛ از درگیری نظامی آذربایجان و ارمنستان گرفته تا روابط ایران و عربستان و عملیات طوفان الاقصی و جنگ حماس و اسرائیل.

در این روایت تصویری به وضعیت نامساعد اینترنت و فیلترینگ، انتخابات مجلس، کسری بودجه دولت، معضل مسکن، آلودگی هوا، خشک‌سالی، معضلات محیط‌زیستی، مهاجرت، افزایش نرخ ارز، قتل داریوش مهرجویی و... پرداخته شده است.

این روایت تصویری ۱۰ دقیقه ای را در اقتصادنیوز با تیتر «خوب، بد، زشت 1402/ خاطرات جمعی ایرانی‌ها در آستانه سال 1403+ فیلم» ببینید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید