واکنش حماس به ادعای بازداشت رهبران مقاومت در بیمارستان شفا

کدخبر: ۶۳۶۱۲۰
اقتصادنیوز: جنبش حماس بامداد جمعه ادعای ارتش رژیم صهیونیستی در مورد بازداشت ده‌ها نفر از رهبران مقاومت در بیمارستان شفا در غزه را تکذیب کرد.
واکنش حماس به ادعای بازداشت رهبران مقاومت در بیمارستان شفا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، این مقام حماس که خواست نامش فاش نشود، به شبکه الجزیره قطر گفت: تصاویری که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از افراد بازداشت شده در بیمارستان شفا منتشر کرده، دقیق نیست و در راستای جنگ روانی علیه مقاومت در غزه انجام گرفته است.

به گفته وی، در میان این تصاویر، افرادی دیده می‌شود که اکنون خارج از غزه هستند و برخی تصاویر نیز مربوط به شهدای فلسطینی است.

خبر مرتبط
قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره غزه به رأی گذاشته می‌شود

اقتصاد نیوز : نمایندگی آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد: پیش‌نویش قطعنامه این کشور برای برقراری آتش‌بس در غزه صبح جمعه به وقت محلی در شورای امنیت سازمان ملل به رای گذاشته می شود.

این مقام امنیتی جنبش حماس تصریح کرد: سه مورد از این تصاویر مربوط به پزشکانی است که ارتش رژیم صهیونیستی قبلا آن‌ها را آزاد کرده بود.

بر اساس گزارش رسانه های فلسطینی، در حملات ۲ روز اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستان شفا در غزه بیش از ۶۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

پیشتر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بامداد روز دوشنبه بار دیگر به طور وحشیانه با حمله به بیمارستان شفا در غزه، این مرکز بهداشتی را به محاصره خود در آوردند.

رسانه های فلسطینی گزارش دادند که رژیم صهیونیستی در ۴۰ نوبت این بیمارستان و مناطق اطراف آن را بمباران کرده است.

رژیم صهیونیستی با توجیه این یورش، ادعا کرده بود که گزارش‌هایی مبنی بر حضور فرماندهان ارشد مقاومت حماس در داخل بیمارستان را دریافت کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی