حملات هوایی بامدادی اسرائیل به نوار غزه/آمار شهدا اعلام شد

کدخبر: ۶۳۶۵۸۷
اقتصادنیوز: جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی ساعت‌های گذشته خانه‌های فلسطینی‌ها را در منطقه الحکر واقع در دیرالبلح در مرکز نوار غزه بمباران کردند.
حملات هوایی بامدادی اسرائیل به نوار غزه/آمار شهدا اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خبرنگار عرب زبان گزارش داد که حمله‌های هوایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه همچنان ادامه دارد و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی ساعت‌های گذشته خانه‌های فلسطینی‌ها را در منطقه الحکر واقع در دیرالبلح در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

این جنگنده‌های متجاوز خانه‌های مسکونی را در خیابان البیئه واقع در شهر دیرالبلح هدف قرار دادند که در جریان آن دست کم ۱۸ فلسطینی تاکنون به شهادت رسیده‌اند.

علم الدین صباح اضافه کرد که نظامیان صهیونیست کمیته‌های عشایری را که مسئول توزیع کمک‌های بشردوستانه هستند در نزدیکی میدان کویت غزه هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
واکنش حماس به دروغ‌ رسانه‌های اسرائیلی/شرط مبادله اسرا اعلام شد

اقتصادنیوز: یکی از رهبران حماس در گفتگو با الجزیره تاکید کرد که ادعا‌های مطرح شده در رسانه‌های اسرائیلی پیرامون امتیازدهی و راه‌حل‌های میانه ارائه شده به حماس، تبلیغاتی پوچ و بی اساس است.

از سوی دیگر نهاد دفاع شهری نوار غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شهروندان فلسطینی در اردوگاه الشاطئ توسط متجاوزان صهیونیست هدف قرار گرفته‌اند و ما به دلیل شدت حمله‌های این متجاوزان نمی‌توانیم خود را به منطقه مذکور برسانیم.

در این بیانیه آمده است: ما از دبیرکل سازمان ملل می‌خواهیم هر چه سریع‌تر برای تهیه نیازهای نهاد دفاع شهری در راستای حمایت از غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه وارد عمل شود.

وزارت بهداشت نوار غزه روز گذشته از افزایش شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون به ۳۲ هزار و ۲۲۶ نفر خبر داد.

این وزارت خانه همچنین اعلام کرد که شمار زخمی‌ها در نوار غزه نیز به ۷۴ هزار و ۵۱۸ نفر رسیده است.

بر اساس بیانیه وزارت بهداشت نوار غزه، رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت در منطقه‌های مختلف این باریکه مرتکب هشت جنایت کشتار جمعی شد که در آن ۸۴ نفر شهید و ۱۰۶ نفر نیز زخمی شدند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید