ترافیک باورنکردنی در محور کندوان

کدخبر: ۶۳۷۳۳۷
اقتصادنیوز : فرمانده پلیس راه کندوان گفت که ترافیک در این محور و در محدوده طویر به طول سه کیلومتر به صورت پرحجم و روان است
ترافیک  باورنکردنی در محور کندوان

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، سرگرد محمد احمدی روز شنبه اظهار کرد: هم اکنون در محدوده تعریض طویر تردد در حدود سه کیلومتر ترافیک به صورت توقف حرکت در جریان است.
وی افزود: تردد در طول محور به سمت تهران و کرج پرحجم و روان و محور به صورت دو طرفه است.
طبق اعلام راهداری مازندران، در محور هراز سه راهی چلاو ترافیک به صورت سنگین و در محور سوادکوه و کیاسر تردد به صورت عادی جریان دارد.

خبر مرتبط
طرح ترافیک پایتخت از این روز اجرا می‌شود

اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از اجرای طرح ترافیک پایتخت و طرح کنترل آلودگی هوا از روز سه شنبه ۱۴فروردین ماه ۱۴۰۳ خبر داد.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد می رسد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید