نامه‌ای که هفته گذشته سردار شهید محمدرضا زاهدی به خواهرزاده‌اش نوشت+ عکس

کدخبر: ۶۳۷۷۱۵
اقتصادنیوز: سردار شهید محمدرضا زاهدی، تنها پنج روز قبل یعنی هشتم فروردین ماه امسال، در نامه‌ای به خواهرزاده‌اش آرزو کرد او از یاران منجی عالم مهدی موعود باشد.
نامه‌ای که هفته گذشته سردار شهید محمدرضا زاهدی به خواهرزاده‌اش نوشت+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سردار شهید محمد رضا زاهدی هشتم فروردین ماه امسال یعنی پنج روز پیش، در نامه‌ای به خواهرزاده‌اش سید علی جبل عاملیان نوشت: «شما در دورانی زندگی می‌کنید که اسلام مظلوم و مسلمین تحت ستم قرون متمادی در سخت ترین شرایط بسر می برده و به برکت انقلاب اسلامی که به نام امام خمینی رحمت الله در تاریخ ثبت شد.

خبر مرتبط
فوری/ سردار زاهدی به شهادت رسید

سردار محمدرضا زاهدی از فرماندهان سپاه قدس در حمله هوایی صهیونیستها به دمشق به شهادت رسیده است.

تصویر متن نامه سردار شهید زاهدی به خواهرزاده‌ ۱۰ ساله‌اش که در اختیار خبرگزاری فارس دفتر اصفهان قرار گرفته است:

469a940e-b80a-43a8-b610-0f2e53cd0f48

سردار زاهدی در یک نگاه

سردار محمدرضا زاهدی متولد ۱۱ آبان ۱۳۳۹ در اصفهان، در سال ۱۳۵۹ به سپاه پاسداران پیوست و در طول جنگ تحمیلی از فرماندهان میانی سپاه بود و فرماندهی تیپ ۴۴ قمر بنی‌هاشم را از ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۵ برعهده داشت. وی در فاصله سالهای ۱۳۶۵ تا ۱۳۷۰ فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) بود. زاهدی در فاصله سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران بود. وی از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ با حفظ سمت فرمانده قرارگاه ثارالله نیز شد و از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ معاونت عملیات سپاه پاسداران را هم برعهده داشت. سردار زاهدی از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۵ در نیروی قدس فعالیت می‌کرد و فرمانده سپاه سوریه و لبنان بود. سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از فرماندهان ارشد جبههٔ مقاومت در حمله عصر امروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق به شهادت رسید.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید