آخرین اخبار کنکور 1403 برای متقاضیان/ زمان ثبت‌نام 2 آزمون اعلام شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۳۸۱۶۰
اقتصادنیوز: مهلت ثبت‌نام در نوبت دوم کنکور سراسری سال 1403 فردا پنجشنبه 16 فروردین ماه و فرصت نام‌نویسی در آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی نیز 20 فروردین ماه به اتمام می‌رسد.
آخرین اخبار کنکور 1403 برای متقاضیان/ زمان ثبت‌نام 2 آزمون اعلام شد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز، نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و دومین نوبت آن در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیر ماه برگزار خواهد شد. 

برگزاری کنکور برای این دانشگاه ها

آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در پاییز سال ۱۴۰۲ انجام شده است و ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ از ۷ فروردین ۱۴۰۳ آغاز شد و پس از تمدید، این مهلت پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ به پایان می‌پذیرد.

خبر مرتبط
متقاضیان آزمون سراسری بخوانند/ جزئیات تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1403 نوبت دوم

اقتصادنیوز: تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1403 نوبت دوم، خبر بسیار مهمی برای داوطلبان آزمون سراسری است.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در مهلت مقرر با ورود به سامانه https://my.sanjesh.org/login برای ثبت نام اقدام کنند.

چند داوطلب ثبت نام کردند؟

بر اساس اعلام علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور به خبرگزاری مهر، بیش از ۷۱۰ هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده اند.

امکان ویرایش اطلاعات

مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: «آن ‌دسته از متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. داوطلبانی نیز که آذر ماه سال گذشته برای نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند چنانچه تمایل به شرکت در نوبت دوم دارند حتماً لازم است برای نوبت دوم آزمون سراسری ثبت نام کنند.»

آخرین مهلت ثبت نام آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی

متقاضیان ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ انتخاب سردفتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۱۴۰۳ می‌توانند در مهلت مجدد در این آزمون ثبت‌نام کنند.

مهلت مجدد ثبت‌نام از امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org آغاز شد و در روز دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ پایان می‌پذیرد.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون مذکور ثبت‌نام کنند. ضمناً داوطلبانی قبلاً ثبت‌نام اقدام کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

آزمون‌ انتخاب سردفتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۱۴۰۳ برای داوطلبان در روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید