انتقال کودک 3ساله دچار قطع عضو با بالگرد به تهران

کدخبر: ۶۳۸۲۲۵
اقتصادنیوز: کودک دچار قطع عضو ماهنشانی با بالگرد اورژانس هوایی استان به استان البرز و سپس بیمارستان امام خمینی (ره) تهران انتقال داده شد.
انتقال کودک 3ساله دچار قطع عضو با بالگرد به تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: کودک دچار قطع عضو ماهنشانی با بالگرد اورژانس هوایی استان به استان البرز و سپس بیمارستان امام خمینی (ره) تهران انتقال داده شد.

داریوش تقی لو از انتقال کودک سه ساله حادثه دیده زنجانی توسط بالگرد به استان البرز خبر داد و گفت: ظهر امروز طی اعلام اورژانس نیروهای امداد به سرعت به روستای کاکا از توابع شهرستان دندی اعزام شدند.

خبر مرتبط
حمله مسلحانه به ۲ آمبولانس در کرمان / چند نفر کشته شدند؟

اقتصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از حمله مسلحانه به دو دستگاه آمبولانس در جنوب استان کرمان خبرداد

وی اضافه کرد: در پی گزارش حادثه قطع عضو در روستای کاکا از توابع شهرستان ماهنشان شهر دندی، کارکنان اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

این مسوول یادآور شد: پس از بررسی‌های اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس کودک سه ساله‌ای که دچار قطع عضو از ناحیه مچ دست شده بود به سرعت برای دریافت خدمات درمانی از طریق بالگرد به استان البرز اعزام شد.

تقی‌لو افزود: کودک با توجه به شرایط جسمانی از استان البرز نیز با بالگرد به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران انتقال داده شد.

 

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان اضافه کرد: این قطع عضو به دلیل بریدگی توسط دستگاه علف زنی رخ داده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید