دلیل مرگ «پرستو بخشی» مشخص شد

کدخبر: ۶۳۹۲۸۰
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلفان با اشاره به فوت خانم دکتر پرستو بخشی متخصص قلب و عروق در لرستان گفت: با توجه به تمام علل و نظریه نهایی پزشکی قانونی خودکشی علت این حادثه اعلام می‌شود.
دلیل مرگ «پرستو بخشی» مشخص شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، یونس آزادپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران به جزئیات مرگ پزشک متخصص قلب و عروق در لرستان اشاره کرد و افزود: با فوت مرحوم خانم دکتر بخشی پرونده‌ای مطابق موازین قانونی در شعبه بازپرسی دادسرای دلفان تشکیل و برای تعیین علت مرگ موضوع به پزشکی قانونی به عنوان مرجع قانونی ارجاع شد.

وی خاطرنشان کرد: با ارجاع موضوع به پزشکی قانونی لرستان، پس از بررسی.های تخصصی از سوی مرجع یاد شده‌ علت فوت این پزشک با توجه به معاینه ظاهری و کالبدگشایی انجام شده و نتایج سم شناسی و آسیب شناسی مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن تعیین شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلفان گفت: باتوجه به تمامی علل و نظریه نهایی پزشکی قانونی خودکشی علت این حادثه اعلام می‌شود.

خبر مرتبط
اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی لرستان درپی درگذشت پرستو بخشی

اقتصادنیوز: در پی درگذشت دکتر پرستو بخشی متخصص قلب و عروق بیمارستان نورآباد، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی ارائه کرد.

آزاد پور بیان کرد: همچنین طبق بررسی‌های قضائی وی فاقد هرگونه مشکل در دلفان بوده‌ و حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده‌است.چهارم فروردین ماه امسال بود که خبر درگذشت دکتر پرستو بخشی، در بیمارستان دلفان منتشر شد. وی متولد ۱۳۶۸ و متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی ۱۴۹۱۴۴ بود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی