۲ بازیکن یک دیدار حساس بیمارستانی شدند

کدخبر: ۶۳۹۳۰۹
اقتصادنیوز: ۲ بازیکن تیم‌های صنعت‌ نفت و سپاهان امروز در دیدار حساس این ۲ تیم مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
۲ بازیکن یک دیدار حساس بیمارستانی شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تیم‌ صنعت‌ نفت آبادان از هفته بیست و دوم لیگ برتر، میهمان خود سپاهان اصفهان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

۲ تیم ۹۰ دقیقه قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه تختی آبادان شدند که بیش از پنج هزار تماشاگر آبادانی در ورزشگاه حضور داشتند و حدود ۲۰۰ تماشاگر اصفهانی با حضور در ورزشگاه، تیم سپاهان را تشویق می کردند.

با ورود تیم صنعت‌ نفت آبادان به ورزشگاه، تماشاگران به شدت این تیم را تشویق کردند و فراز کمالوند که برای نخستین بار به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم صنعت‌نفت نشسته است از سوی تماشاگران تشویق شد.

در دقیقه ۲۵ این دیدار محمد دانشگر بازیکن سپاهان پس از برخورد با بازیکن صنعت‌نفت آبادان از ناحیه کتف مصدوم شد و به بیمارستان منتقل شد.

مصطفی احمدی بازیکن تیم صنعت‌نفت آبادان نیز در ثانیه پایانی بازی به دلیل برخورد از ناحیه سر به شدت آسیب دید و راهی بیمارستان شد.

با سوت پایان دیدار با نتیجه ۲ بر یک به نفع صنعت نفت آبادان، ورزشگاه تختی به حالت انفجار درآمد و تیم صنعت‌نفت به شدت از سوی هواداران آبادانی تشویق شد و تماشاگران آبادانی شادی خود را به خیابان‌های اطراف ورزشگاه منتقل کردند.

برخی از تماشاگران آبادانی که از پیروزی نخست خانگی تیم خود شاد شده بودند اشک در چشم داشتند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی