آخرین وضعیت جاده‌های کشور/ مسافران حتما بخوانند

کدخبر: ۶۳۹۷۷۸
اقتصادنیوز:مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از ادامه‌دار بودن ترافیک سنگین در محورهای شمالی تا پایان امشب خبر داد و گفت: بار ترافیکی محورهای شمالی از روز جمعه در مسیر بازگشت مسافرین خواهد بود.
 آخرین وضعیت جاده‌های کشور/ مسافران حتما بخوانند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، ایمان محرابی‌نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه از ساعت ۸ صبح محور چالوس (شمال به جنوب) مسدود است، گفت: بار ترافیکی در تمام محورهای شمالی از روز گذشته سنگین بود و این بار ترافیکی از روز جمعه در مسیر بازگشت مسافرین خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در ادامه تاکید کرد: بار ترافیکی در محورهای شمالی تا پایان امشب ادامه‌دار خواهد بود و هم‌اکنون ۲ میلیون و ۹۵ هزار دستگاه خودرو در این محورها تردد داشته که نسبت به مشابه سال گذشته (۱۴۰۲) با کاهش ۱۲ درصدی مواجه بوده است.

وی گفت: از ابتدای آغاز سفرهای عید فطر ۱۷۰ هزار ماشین از استان تهران تخلیه داشته اما ۷۲ هزار دستگاه در استان مازندران و ۳۷ هزار دستگاه خودرو در استان گیلان انباشت خودرو ثبت شده است.

محرابی‌نیا افزود: علاوه بر محورهای شمالی، سایر محورهای همچون آزادراه تهران - کرج – قزوین حدفاصل شهرک جهان نما تا مهر ویلا، آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های کمال شهر، حسین آباد و پایانه شهید کلانتری و استاندارد، محور فشم – تهران محدوده‌های کمرخانی و شمیران و گردنه قوچک، محور شهریار – تهران در برخی مقطع و محور آستارا – اردبیل محدوده تونل حیران ترافیک سنگین است.

وی در پایان عنوان کرد: برای راحتی مسافرین محورهای شمالی بهتر است زمان بازگشت خود را برنامه‌ریزی کنند تا هنگام بازگشت به مقصدهای خود بار ترافیکی ایجاد نکنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی