تصادف مرگبار پژو پارس و تریلی + تعداد مصدومین و جان‌باختگان

کدخبر: ۶۳۹۹۲۵
اقتصادنیوز: سرپرست هلال احمر استان سمنان از جان باختن سه نفر در یک سانحه رانندگی در محور شاهرود آزادشهر در محدوده استان سمنان خبر داد.
تصادف مرگبار پژو پارس و تریلی  + تعداد مصدومین و جان‌باختگان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «حسین درخشان» سرپرست هلال احمر استان سمنان امروز، ۲۳ فروردین ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در این تصادف رانندگی که بین یک دستگاه تریلی با یک خودروی پژو پارس رخ داد متاسفانه سه نفر جان‌ باخته‌اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد: تصادف بین این تریلی و پژو پارس امروز ۲۳ فروردین ماه و در جاده شاهرود به آزادشهر رخ داد.

خبر مرتبط
تاثیرعجیبی که آتش سوزی بر روانمان می گذارد

اقتصادنیوز : بررسی کیفیت هوا و ماندن در داخل خانه هنگامی که منطقه سیاتل از دود پوشانده می‌شود، در طول فصل آتش‌سوزی واشنگتن در سال‌های اخیر به عادت همیشگی تبدیل شده است اما نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد که چگونه آتش‌سوزی‌ها می‌توانند بر جنبه‌ای از تندرستی یعنی سلامت روان، تأثیر بگذارند.

درخشان بیان کرد: به دنبال تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری جمعیت هلال احمر استان سمنان مبنی بر وقوع تصادف در کیلومتر ۶۰ جاده شاهرود به آزادشهر تیم امدادونجات پایگاه خرقانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این سانحه ۸ حادثه دیده داشت که ۵ نفر مصدوم شدند و متاسفانه ۳ نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان یادآوری کرد: مصدومین این سانحه نیز پس از رها سازی توسط اورژانس شاهرود به مرکز درمانی انتقال یافتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی