هفته آینده سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود

کدخبر: ۶۳۹۹۸۳
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که از بعدازظهر یکشنبه هفته آینده سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود.
 هفته آینده سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد؛ امروز ۲۴ فروردین در استان‌های اردبیل، گیلان، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، شمال و شرق سمنان، شرق کرمان، دامنه و ارتفاعات استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران باران می‌بارد.

خبر مرتبط
هشدار نارنجی هواشناسی/ منتظر شروع بارندگی باشید

اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی پیش بینی کرده سامانه بارشی جدیدی بعدازظهر امروز از شمال غرب، وارد کشور می‌شود.

همچنین این شرایط در روز شنبه ۲۵ فروردین برای استان‌های لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شمال کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرق خوزستان، شمال فارس، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و شرق مازندران و ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان و روز یکشنبه ۲۶ فروردین برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، نیمه شمالی کرمان، یزد، شمال فارس، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و نیمه شمالی استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش‌بینی شده است.

همچنین از بعدازظهر یکشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب وارد کشور شده و دوشنبه در شمال غرب، برخی نقاط غرب، جنوب غرب و جنوب کشور سبب بارش می‌شود.

در سواحل دریای خزر، شمال شرق، بخش‌هایی از شرق و مرکز کشور، سیستان‌وبلوچستان، کرمان، هرمزگان و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

در شرق مازندران، گلستان، خراسان رضوی، شمالی و شمال خراسان جنوبی بارش‌ها شدت بیشتری خواهد داشت.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه