فوت هوادار تراکتور صحت دارد؟

کدخبر: ۶۴۰۰۸۷
در بازی تراکتور با ذوب آهن چند تن از تماشاگران تراکتور از شدت ناراحتی بدحال شدند که در این میان یکی از آنان به علت وخامت حالش توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.
فوت هوادار تراکتور صحت دارد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، تراکتور در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) با نتیجه سنگین ۴ بر یک مغلوب ذوب آهن شد.

بعد از اتمام بازی خبرهایی مبنی بر فوت هوادار تراکتور در فضای مجازی دست به دست می‌شد که اورژانس آذربایجان‌شرقی این خبر را تکذیب کرد.

در این بازی، چند تن از تماشاگران تراکتور از شدت ناراحتی بدحال شدند که در این میان یکی از آنان به علت وخامت حالش توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

بعد از اتمام بازی خبرهایی مبنی بر فوت هوادار تراکتور در فضای مجازی دست به دست می‌شد که وحید شادی‌نیا، در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با این شایعه اظهار کرد: مطابق گزارش‌های دریافتی به غیر از یک تماشاگر که به دلیل شرایط بد جسمانی‌اش به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شده، بقیه تماشاگران بدحال این مسابقه به صورت سرپایی در ورزشگاه درمان شدند.

او با تکذیب شایعه درگذشت یک هوادار مطرح کرد: تنها فرد انتقالی به بیمارستان شخصی ۴۵ ساله است که به دلیل هیجانات بازی دچار کاهش هوشیاری شد و هم‌اکنون در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز تحت معالجه بوده و جای نگرانی وجود ندارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی