بیماری ترانه علیدوستی چیست؟

کدخبر: ۶۴۲۱۲۹
اقتصادنیوز :در روزهای اخیر خبرهایی حاکی از بیماری ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور کشورمان شنیده شده که طرفدارانش را نگران کرده است جزئیات این خبر را از زبان مادرش میخوانیم.
بیماری ترانه علیدوستی چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،به تازگی در فضای مجازی ویدیویی وایرال شده که موجب نگرانی بسیاری از کاربران شده است، در این ویدیو مادر ترانه علیدوستی به وخامت حال بازیگر سریال پر مخاطب شهرزاد که به واسطه بازی های روان و خوبش بسیار مشهور و محبوب است، اشاره می کند.

نادره حکیم الهی مادر ترانه علیدوستی در ادامه صحبت هایش از طرفداران ترانه می خواهد که برای او دعا کنند.

نادره حکیم‌الهی مجسمه‌ساز، نقاش در یک لایو اینستاگرامی برای اولین بار از بیماری ترانه علیدوستی و آخرین وضعیت او گفت و طرفدارانش را از نگرانی درآورد. مادر ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالی درباره سلامتی دخترش گفت:

حال ترانه الان خوبه، خدا روشکر، خوب نبوده ولی الان خوبه،براش دعا کنید، بیماری سخته و به خصوص اگه منشاش مشخص نباشه، من از دوستان و طرفدارانش میخوام که براش دعا کنن، انرژی مثبت بفرستن و عشق بفرستن، می دونم که خیلی ها دوستش دارید و خیلی محبوب بینتون، براش دعا کنید و عشق بفرستید.

خبرها حاکی از آن است که ترانه علیدوستی به دلیل ابتلا به بیماری ناشناخته در بیمارستان بستری است. لازم به ذکر است که ترانه علیدوستی به کلاستروفوبیا به صورت حاد مبتلا بوده است.

 ترانه علیدوستی در تابستان 1390 با علی منصور ازدواج کرد و صاحب یک فرزند دختر به نام «حنا» است. پدر ترانه، حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال و مادرش نادره حکیم الهی سنگ‌ تراش و مجسمه‌ ساز است. او دارای یک برادر به نام پویان علیدوستی نیز بوده که متاسفانه در مراسم جشن چهارشنبه سوری سال 83 بخاطر انفجار مواد محترقه فوت کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی