استوری جدید یکتا ناصر برای توصیف حالش

کدخبر: ۶۴۳۵۱۸
اقتصادنیوز :یکتا ناصر همسر سابق منوچهر هادی که در دوران طلاقش وارد حواشی بسیار زیادی شد از حال احوال جدیدش طرفدارانش را مطلع کرد.
استوری جدید یکتا ناصر برای توصیف حالش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش جدایی از همسرش و ماجرای گرفتن حضانت دخترش سوفیا در صدر اخبار رسانه ها قرار داشت، استوری از پست قدیمیش منتشر نمود تا حقیقت گفته هایش را ثابت کند.  

یکتا ناصر که روزی بازیگر ثابت فیلم های منوچهر هادی بود، شب عید 1403 دست به افشاگری در مورد زندگی خصوصیش زد و درباره خشونت همسر سابقش و صبر و تحمل ده ساله خود گفت، برخی از مخاطبان حرف های خانم بازیگر را غیر واقعی دانسته و باور نکردند، بازیگر سریال اولین شب آرامش با استوری کردن پست قدیمیش حرف های دلش را به مخاطبان زد، این پست در صفحه خانم ناصر حدود دو سال پیش منتشر شده است. یکتا ناصر در این پست با انتشار عکسی زیبا از خود نوشته است:

قدرت تحمل هر کس را از میزان سکوتش بسنجید

آنان که هیاهو میکنند، بار هیچ چیز را به روی شانه های خود تحمل نمیکنند. 

یکتا ناصر در روزهای پایانی سال 1394 با منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان ازدواج کرد اما زندگی آنها دوام نداشت و این زوج از یکدیگر جدا شده اند. یکتا ناصر و منوچهر هادی صاحب دختری به نام سوفیا هستند که متولد 22 آذر ماه 1395 می باشد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی