قابلیت جدید گوگل را بشناسید

کدخبر: ۶۴۴۳۰۷
اقتصادنیوز: گوگل قابلیتی آزمایشی به اپلیکیشن فون گوگل افزوده که شامل جلوه های صوتی است و هنگام تماس صوتی صداهای مختلف مانند دست زدن وخنده را پخش می کند.
قابلیت جدید گوگل را بشناسید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، گوگل فون یک آپدیت عجیب دریافت می‌کند که ممکن است برای بسیاری از کاربران تعجب برانگیز باشد. یک نسخه بتا از اپ نشان می‌دهد این شرکت تصمیم دارد ای موجی‌های صوتی را بیفزاید که در حقیقت جلوه‌های صوتی است که کاربران می‌توانند هنگام تماس تلفنی پخش کنند.

این ای موجی‌های صوتی در ۶ دسته مختلف دست زدن، خندیدن، گریه کردن، سروصدای جشن گرفتن، صدای طبل زدن وغیره ارائه می‌شود. کاربر هنگام تماس تلفنی می‌تواند یک منو یا پرچم کوچک در پایین نمایشگر مشاهده و از طریق آن به این ای موجی‌ها دسترسی یابد.

نمی‌توان ادعا کرد این ویژگی جدید کارآمد است اما به نظر می‌رسد کاربران آن را پسندیده‌اند. البته در بلند مدت می‌توان میزان کارآمدی این ویژگی را مشخص کرد.

یک ارتقای قابل توجه برای این ویژگی افزودن صداهایی آپلود شده توسط خودکاربران، پیام‌های از پیش ضبط شده و گزینه تبدیل متن به صحبت کرددن است. این امر یک تجربه جالب به نطر می‌رسد و احتمالاً تکامل یابد. با این وجود شرکت از کاربران خواسته تا از ای موجی‌های صوتی به طور مکرر در تماس با دوستان و آشنایانشان استفاده نکردند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید