خشم خانواده‌های اسرای اسرائیلی از تصمیمات نتانیاهو

کدخبر: ۶۴۶۳۴۰
اقتصادنیوز: خانواده‌های اسرای اسرائیلی با برپایی تظاهرات گسترده خواستار توافق فوری کابینه با مقاومت فلسطین برای آزادی اسرا شدند.
خشم خانواده‌های اسرای اسرائیلی از تصمیمات نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تظاهرکنندگان صهیونیست با بستن خیابان «مناخیم بگین» در مرکز شهر تل آیو که به وزارت جنگ این رژیم منتهی می شود، با سردادن شعارهایی خواستار توافق فوری با مقاومت فلسطین برای آزادی اسرای صهیونیست به هر قیمتی شدند.

خبر مرتبط
مخالفت خانواده نظامیان اسرائیلی با حمله به رفح/ ارسال نامه به رئیس ارتش

خانواده‌ ۶۰۰ نظامی ارتش اسرائیل اعلام کردند که مخالف حمله به شهر رفح هستند.

آنها همچنین تأکید کردند که بدون آزادی اسرا، نباید هیچ گونه مراسمی برای سالگرد اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی (15 می)، برگزار شود.

خانواده‌های اسرای صهیونیست شنبه شب نیز با برگزاری تظاهراتی در تل آویو خواستار سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شدند.

این خانواده‌ها تاکید کردند: نتانیاهو کابینه را به سمت شکست کامل سوق می‌دهد و هنوز استراتژی روشنی برای جنگ وجود ندارد.

آنها افزودند: اگر بخواهیم اسرا را نجات دهیم، ابتدا باید (رژیم) اسرائیل را از دست نتانیاهو با سرنگونی کابینه او نجات دهیم.

این خانواده‌ها در ادامه با تاکید بر ادامه تظاهرات‌ها تا آزادی اسرای خود در غزه، از صهیونیست‌ها خواستند برای اعتراض به خیابان‌ها بیایند.

در همین ارتباط رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که هزاران نفر از معترضان صهیونیست شامگاه شنبه مقابل منزل نتانیاهو در شهر قیساریه واقع در حد فاصل شهرهای تل آویو و حیفا تظاهرات کردند و خواستار استعفای او شدند.

خانواده‌های اسرای صهیونیست پیش تر اعلام کرده بودند که حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه به معنای اجرای حکم اعدام فرزندان اسیر آنها است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی