در راستای حمایت از ورزش همگانی؛

احداث زورخانه در بوستان‌های تهران

کدخبر: ۶۴۷۲۰۵
اقتصادنیوز: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: برنامه‌ریزی شده است که در هر منطقه در یک پارک، فضای ورزشی زورخانه‌ای ایجاد شود.
احداث زورخانه در بوستان‌های تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، نشست صمیمانه با قهرمان‌ها، پیشکسوتان و نخبگان ورزش منطقه 17 با حضور  زهرا  شمس احسان؛ عضو و رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، حسین اوجاقی؛ مدیرعامل سازمان ورزش و رضا سیفی؛ شهردار منطقه 17  در سالن جلسات شهرداری منطقه برگزار شد.

شمس احسان در بخشی از صحبت‌های خود در این جلسه، گفت: در این دوره از شورای شهر حمایت از ورزش همگانی در دستور کارمان قرار دارد. ان شالله قصد داریم یک کارگروه برای ساماندهی زورخانه‌های شهر تهران، تشکیل دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: سازمان ورزش تلاش می‌کند در زیرساخت‌ها، پیشکسوتان و قهرمان‌های ما قرار گیرند. همچنین از نیمه دوم سال گذشته به همراه آقای اوجاقی موضوعی را دنبال می‌کنیم که یک زمین چمن برای فوتبال بانوان اختصاص دهیم.

اوجاقی؛ مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این مراسم گفت: به این سمت خواهیم رفت که در هر منطقه در یک پارک، فضای ورزشی زورخانه‌ای ایجاد شود.در این دوره، آقای زاکانی نگاه ویژه‌ای به ورزش به خصوص کشتی دارد و حمایت می‌کند و در حال حاضر اتفاق خوبی در شهرداری تهران در حمایت از کشتی افتاده که در تاریخ بلدیه، بی نظیر بوده است.

اوجاقی تصریح کرد: سرمایه‌های هر شهر و کشوری انسان‌های آنجا هستند و پیشکسوتان گنجینه‌های قابل ارزش هستند، از همه قهرمان‌ها و مربیان ورزش این منطقه تشکر می‌کنم که از افتخارآفرینان در سطح کشور هستند.

رضا سیفی؛ شهردار منطقه 17 نیز در این جلسه با اشاره به ترویج ورزش همگانی و استعدادیابی برای ورزش‌های قهرمانی گفت: یکی از بزرگترین پروژه‌های منطقه 17 در سال جاری، افتتاح دو مجموعه ورزشی ویژه بانوان است و برنامه داریم سرانه فرهنگی ورزشی منطقه را رشد چشم‌گیری دهیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید